O společnosti

Společnost TAZCON.com byla založena 17. června 1992 v Rychnově nad Kněžnou. Původní oblastí působnosti bylo pořádání módních přehlídek a hudebních produkcí.

O dva roky později byla činnost společnosti rozšířena o přípravu a zpracování propagačních materiálů, zpracování kartografických děl (plány měst, mapy pro orientační běh) a přípravu datových podkladů pro ofsetový tisk. S nástupem éry internetu jsme se začali zabývat výstavbou internetových stránek, internetových prodejen a multimediálních produktů pro WEB/CD-ROM.

Od roku 1996 se společnost TAZCON zabývá výrobou databázových programů především pro Mac OS X podle konkrétních potřeb zákazníka. Od roku 1998 se společnost TAZCON stala smluvním prodejcem značkové výpočetní techniky Apple a od roku 2000 také produktů Compaq a Hewlett Packard. V současnosti nabízíme jen produkty Apple, které svoji filosofií naplňují naše představy o výpočetní technice.

V současné době naši pracovníci nabízejí širokou paletu služeb zaměřených na propagaci zákazníka v nejrozšířenějších oblastech (tištěné propagační materiály, internetové a multimediální prezentace, audio a video spoty). Podílejí se na vybraných projektech - základním projektem je Rychnovská studentská televize, která je určena všem dětem a mládeži se zájmem o přípravu a výrobu televizního vysílání.